Am organizat un eveniment in luna septembrie cu aranjament floral organizat de Fleurs D'Arlette. Am fost foarte multumiti de colaborarea cu doamna Sirbu, mai ales la atentia la detalii ca aranjamentele sa fie asa cum ne-am dorit. Toate aranjamentele au fost foarte reusite. Multumim mult, Fleurs D'Arlette.
Maria Afloarei3 ani în urmă
Liliana Vieru4 ani în urmă
Cele mai frumoase si mai superbe aranjamente,profesionalism,finețe.......Recomand cu mare drag
Arpad emeric4 ani în urmă
Foarte mulțumit
DOBRE MARIUS6 ani în urmă
Superb!!!
Andrei Lupu2 ani în urmă
O florarie cu un sortiment special de flori. Am gasit un ghiveci frumos de hortensii.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Fleurs D'Arlette, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!