am incercat toate cremele din lume pentru Psoriazis, tratamente in SUA, Europa, Maroc, India si cu nici una nu am avut acelasi succes ca cu cea produsa in casa de aceasta farmacie. Mi-a trimis-o o matusa cara traieste la Sighisoara si sufera de Psorizis si am zis sa o incerc si eu. Este extraordinara! Sa le dea Dumnezeu multa sanatate la cei care au creat aceasta crema sa poata ajuta cat mai multa lume.
Mircea ranga5 ani în urmă
Excepțional! O farmacie, cu farmaciști, nu una cu vânzători de medicamente.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Rubin, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!