Foarte ok numai că nu se mai afla in acea locație !!daca știe cineva unde s-au mutat sau are alta denumire va rog sa îmi spuneți și mie !!
Andrei Lupu3 ani în urmă
Alexandra Haută4 ani în urmă
Ungureanu Ioana5 ani în urmă
Cea mai scumpa farmacie. Si nici macar nu au un card de reduceri. Am cumparat Elevit 2 cu 79 de lei iar de la farmacia Catena sau Dona cu 60 de lei fara card de reducere. Deci este o diferenta uriasa intre preturile acestei farmacii si preturile de la Catena si Dona.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Farmacia Diana, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!