Cand vine vorba de a incredinta sanatatea animalutelor mele cuiva, intotdeauna il voi alege pe dr Ciprian. Se poate observa ca personalul acestei clinici se ocupa de pacienti cu devotament si nu ii trateaza ca pe o simpla afacere.
Identity Crisis2 ani în urmă
Grija deosebita pentru pacientii imblaniti si preturi bune!
Alexandru & Camelia Maloi2 ani în urmă
Am avut deosebita plăcere să cunosc o echipă de " OAMENI " devotați muncii lor și să văd dragostea lor pentru orice necuvântător.FELICITARI - FELICITARI.Multumim pentru intervenția făcută suflețelului nostru drag " TOMITA ".( Din București ).
Locație moderna care ajuta oamenii sa pastreze sanatatea animalelor si pasarilor din gospodărie!
Iulia Buzatu2 ani în urmă
Servicii de o calitate deosebita. Grija și implicarea în tratarea pacienților este ireproșabilă.
Cristian Voinea2 ani în urmă
Servicii bune prețuri pe măsură !
Sebastian NORD2 ani în urmă
Varamea tocmai ma aburit din nou ca are o pila la consiliul primariei Giurgiu , si e din PSD, ca o sa obtin casa de la ANL chiar daca nu intrunesc conditiile, Traiasca Flori Moescu
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Master Vet SRL, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!