Farmacia Helliconia o recomand pentru programul de lucru extins,inclusiv în WEnd,și pentru produsele medicale și auxiliare care au un preț puțin mai mic comparativ cu competiția de pe piața farmaceutică.Este bine amplasată lăngă Școala Ghe.Țițeica sau nr.21 și deservește un cartier extins de blocuri.Concluzia:este bine.
Sorin Carbunaru3 ani în urmă
Sotiei mele i.au dat o data o cutie cu cateva pastile in minus dintr-o folie, iar alta data ii dadusera o cutie cu o folie in minus, dar ea stia ca isi mai luase teapa de la ei si a verificat ce contine cutia.
Marinela Nita3 ani în urmă
A fost singura farmacie de pe Calea Bucuresti un am gasit sonde urinare pentru bunicul meu.
Melania Angela3 ani în urmă
Preturi bune, moderate spre mici.
Ionel Popescu2 ani în urmă
Cele mai bune preturi și cele mai amabile farmaciste!
Mihaela Dicu2 ani în urmă
Foarte bine aprovizionata, personal amabil si profesionist.
Laura F2 ani în urmă
Cele mai bune preturi din oraș, orar mare din fericire pentru cei suferinzi.Felicitari! Așteptăm alte noi puncte de lucru.
Stroescu Daniela2 ani în urmă
Cele mai bune preturi, si cele mai amabile farmaciste. Ma bucur ca existati!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Farmacia Heliconia, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!