Prețuri accesibile, personalul pregatit și serviabil. Locație amenajată frumos.
Vili Neagu6 ani în urmă
E o farmacie care și-a mutat locația de pe str. Aurel Rainu. Are preturi ceva mai mici fata de concurenta locala. Problema este ca gama de produse este limitata și sunt frecvente situațiile în care nu găsești medicamente uzuale. Probleme sunt și în ceea ce privește achitarea folosind cardul. Dacă n-ai avut inspirația sa anunți intenția, vei fi admonestat (eu am pățit-o) și ți se va spune ceva de genul 'trebuia sa anunțați, eu deja am scos bonul' și 'pensionarii primesc banii cache și plătesc tot asa'. Comportamentul unora dintre vânzătoare îmi amintește de perioada comunista în care parca te duceai la cerșit, nu sa cumperi pe banii tai.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Farmacia Sf. Elena = Farmaciile Remedia, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!