Pentru că am ales să folosim serviciile spitalului Genesis am primit un voucher cadou În valoare de 150 lei la PharmaLife, farmacia de la parter. Am fost cu acest voucher la farmacie să cumpărăm câteva produse care nu aveau prețul afișat. Am comandat produsele din imagine. Doamna de la farmacie ne-a mai cerut 250 lei in plus voucherului. Am verificat prețurile la o alta farmacie și erau în jur de 170 lei. Pe lângă acest aspect când am cerut bon fiscal ni sa spus că nu se poate da. NU RECOMAND!!! Furt pe față.
Marinela Tudose2 ani în urmă
Preţuri exagerat de scumpe şi fără bon fiscal nu recomand acciziţionarea a nici unui medicament de la farmacia spitalului!!!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației PharmaLife Med Arad, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!