/Timis/Doctor

Arthros Center Timisoara

Aleea Cristalului 2a, Timișoara 307200, România

Arthros Center Timisoara
Doctor
4.3
38 recenzii
11 comentarii
Indicații de orientare
P6PV+4X Timișoara, România
+40 728 267 322
arthrosclinic.ro
Semnalează o problemă
Solicită ștergerea locaţiei
Revendică această locație
Share
Luni: 9–17
Marți: 9–20
Mirecuri: 9–17
Joi: 9–17
Vineri: 9–17
Sâmbătă: Închis
Duminică: Închis
Scrie o recenzie
Crista Horatiu303 zile în urmă
Ma numesc Horatiu Crista, sunt din Timisoara. Am fost operat de domnul profesor Deleanu Bogdan la genunchiul piciorului stang (august, 2025). Operatia a fost executata cu profesonalismul care-l caracterizeaza pe domnul profesor, astfel incat a decurs foarte bine, n-am simtit nicio durere, nici dupa trecerea anesteziei. Genunchiul arata foarte bine, am inceput recuperarea, sunt increzator ca voi putea relua fotbalul in scurt timp. Menționez că domnul profesor Deleanu m-a mai operat și în trecut: la celalalt picior (drept), in 2012 (menisc intern + ligamente) si 2019 (menisc extern). Dupa ambele operatii, am reluat fotbalul fara probleme. Îi mulțumesc domnului profesor Deleanu si pentru această ultimă operație, și pentru întreaga grijă acordată de-a lungul timpului. Îl recomand cu toată încrederea tuturor celor care au nevoie de un specialist în ortopedie!
Borozan Aurica1 an în urmă
Unul din cei mai buni doctori, domnul doctor Deleanu Bogdan. M-a operat la șold, la trei zile după operație am putut merge. Vă mulțumesc!
Marcela3 ani în urmă
Nu ma pot exprima in profesionalismul acestor doctori pt ca nu mi s a dat ocazia! Se fac favoritismesi din partea doctorilor si de la receptie,se sta cel putin 2 ore chiar cu programare iar favoritii intra direct la doctori si li se tolereaza! Plus ca cea de la receptie avand simpatie fata de alta persoana a favorizat o doamna inaintea mea ca eram la rznd si i a zis ca puteti intra ca numai va citeste filmu si jumatate de ora nu a iesit,eu plecand suparata! Ce ziceti d le doctor Pop sau Popa nu stiu exact de ce se fac favoritisme??????
Larisa Barzic
Larisa Barzic4 ani în urmă
Multumim dl.doctor Deleanu pentru profesionalism,daruire cat si o buna comunicare .Mama a fost operata acum cateva zile ,se simte bine .Recomand cu caldura si incredere tuturor celor care au probleme medicale.
Eric Bente
Eric Bente4 ani în urmă
Domnul doctor Deleanu este cel mai bun doctor pe care l-am intalnit vreodata. Recomand oricand
The Silence Channel
The Silence Channel4 ani în urmă
Astăzi am fost externată,m-a operat domnul doctor Deleanu Bogdan Nicolae. E un medic extraordinar atât ca persoană, cât și în calitate de medic .E deja a doua intervenție făcută de el și sunt foarte mulțumită. De fiecare dată când îl văd, mă bucur foarte mult ,deoarece el mi-a redat libertatea de mișcare pe care am pierdut-o cu aproape 6 ani în urmă. După perioada de recuperare ,voi putea alerga în voie ,fără orteză elastică sau alt suport special. Dacă doriți siguranță, atunci vi-l recomand cu căldură. Vă asigur,e un om extraordinar!🤗❤
~Vințan Alexia ~
Ionut-Cristian Petrescu
Ionut-Cristian Petrescu5 ani în urmă
Domnul Profesor Radu Prejbeanu este un Dumnezeu al ortopediei. Am fost operat de menisc și ligamente, impecabil. Nu “taie” pana nu citește. Nu mi-a fost ușor sa ma duc la Timișoara, dar a meritat. Recomand, recomand, recomand.
Alexandra Budin
Alexandra Budin6 ani în urmă
Ma numesc Budin Alexandra. Am facut operatia de çoxatroza la soldul drept la Clinica de Ortoprdie Timisoara, la d_nul Conf. Dr. DELEANU BOGDAN NICOLAE, in data de 19.02.2020.
In urma acestei operatii la care mi s-a pus o proteza, desi au trecut numai 16 zile, starea mea este foarte buna.
In timpul spitalizarii, conditiile din clinica au fost foarte bune si asistenta medicala de foarte buna calitate.
Multumesc pe aceasta cale, domnului Conf. Dr. DELEANU BOGDAN NICOLAE care m-a operat, echipei de medici si asistenti care l-au asistat si tuturor cadrelor medicale care mi-au asigurat ingrijirea necesara in perioada spitalizarii!
Andreea Eliza Iovanesc
Andreea Eliza Iovanesc2 ani în urmă
Nici măcar o stea nu merită.

Se stă la coadă foarte mult, nu se ține cont de programare, nu știu de ce se mai face totuși.
Se bagă în fața ta, că e prietenă cu domn profesor doctor ce o fii el.
Bani mulți știe să ia pt 5 minute și dupaia următorul, fără nicio explicație.
Să nu mai zic de personalul de la recepție, neprofesionist și foarte arogant de parcă e cabinetul lor.
Rușine!!!
Stefan Angela
Stefan Angela2 ani în urmă
Il recomand cu mare drag pe d-nul doctor Deleanu Bogdan pentru promptitudinea de care a dat dovada in rezolvarea problemei mele (ruptura de menisc intern genunchiul drept).Am fost operata in 3 iulie 2020 si deja dupa 12 zile ,merg foarte bine si ma simt excelent.Este un om deosebit si un medic adevarat ,asa cum ar trebui sa fie toti medicii.
Este un adevarat profesionist.Multumesc !
Cassiana Iriza
Cassiana Iriza2 ani în urmă
Il recomand cu mare drag, domnul profesor Radu Prejbeanu este minunat. Am mers si la alt doctor inainte, însă nu am înțeles , dar domnul profesor mi-a explicat foarte bine, nefolosind termini medicali atat de complicați.
Dezamăgirea a fost legată de domnișoara/doamna de la receptie care era foarte grabita/agitata si chiar a țipat la mine.
Locații recomandate