Recomand cu incredere! Foarte explicit si multa dovada de profesionalism!
Dacicus5 ani în urmă
Avram Gabriel, un doctor de toată jena. EVITAȚI-L!!!
Letitia Lungociu5 ani în urmă
The Best5 ani în urmă
EVITAȚI pe dr. Avram. Este neprofesionist si tratează pacienții cu dispreț, mai că te dă în judecată pentru faptul că te-ai îmbolnăvit. Nu înțeleg cum l-au angajat la această clinică, îi strică imaginea. În urma tratamentului, dat de dansul, starea mea s-a înrăutățit în loc să se îmbunătățească.Am mers la alt neurolog și acum îmi este mult mai bine.
Anca Vagos Hoaghea7 ani în urmă
Recomand sa treceti pragul clinicii daca aveti probleme de sanatate nediagnosticate. Un loc minunat. .. vindecare, liniste sufleteasca, pozitivitate si multe, multe altele. Multumesc, cu recunostinta.
C Liviu8 ani în urmă
Topy 2002 Dan2 ani în urmă
O clinică cu profesioniști! Totul la superlativ!5 stele +
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dr. Avram Gabriel, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!
EVITAȚI-L!!!
Multumesc, cu recunostinta.