De fiecare dată când solicit medical, nu sunt ajutată, mai mult de atât mi-a trântit telefonul în nas și a început să urle : " să vă luați alt Dr de familie"! Nu recomand!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației STĂNESCU ILEANA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!