Ai programare si degeaba ca stai la rand. Si cam de fiecare data nu e nimeni la receptie. Clinica privata de 2 bani. E a doua oara cand incerc sa fac medicina muncii si trebuie sa astept (prima data am plecat ca aveam programare la 10:30 si cand am ajuns a trebuit sa stau la rand la cabinet dupa 9 oameni...normal ca am plecat! ) oribil!
Emil Alexe8 ani în urmă
Personal amabil şi calificat. Recomand cu încredere.Tarife ok.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Clinica Sanostar, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!