Cel mai bun dr. stomatolog. Merg cu drag la el de cel putin 3 ori pe an, n am simtit durere niciodata. De multe ori merg doar pt control de rutina. Zambetul este cel mai important si cel mai de impact. Cu o dantura frumoasa zambesti tot timpul. Toata stima pt dr. Stetiu.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației STETIU MIRCEA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!