O doamnă doctor jos pălăria....profesionalism si devotament...fără să astepte " cadou" s a ocupat de mine si si a dat tot interesul ! Multumesc frumos!
Mihaela Hasse8 ani în urmă
Am citit despre acesta dr. Ca Daca nu ai bani pt a o mitui te lasa sa te chinui. Ca urmare o fetita moare dupa 2zile iar baiatul e orb. Rusine.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației MAXIM SEPTIMIA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!