Doamna Doctor Niță ar trebui să își îmbunătățească comunicarea. Am rămas neplăcut surprinsa sa aflu ca și în mediul privat se vorbește pe un ton neprofesional cu clientul- pacientul după ce ca se plătește consultația. Categoric nu recomand.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Niță Cristina, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!