Din pacate d na doctor face o selectie drastică.Mi a răspuns la telefon cu o voce foarte ferma si la fel de ferm mi a închis repede gura spunându mi Ca nu primeste decat vaccinati. I am spus respectuos ca sunt trecuta prin boala destul de recent...respectiv 3 luni și jumate.Mi a tăiat o din nou...aaaa...nu...nici vorba...mai mult de 3 luni va puteti inbolnavii. Am citat o pe d na doctor.Pe bune d na doctor?Cine v a spus asta???Mă puteam inbolnavii și după 2 luni sau pot sa nu ma mai îmbolnăvesc deloc.Dar inca ceva d na doctor...vaccinatii nu pot fi pozitivi sau și aici dv aveti alte reguli??!!!
Istvan Seregely2 ani în urmă
Dr voie a-și bate joc de pacienți mama mea are gonartroza an faza avansată și ia dat doar 8 zile de concediu abia umbla asta nu-i o bătaie de joc
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DR. VOIE ADRIANA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!