Experienta mea la d.na dr.Prutean a fost foarte scurta,dupa jumatate de ora intarziere,fara o scuza.4 minute in cabinet,a scris pe hartia aceea,fara ca macar sa imi explice ceva.Abia candi am cerut eu sa imi dea detalii despre cpnsult a inceput sa imi spuna despre Covid.Pe bune???Am platit 220 lei pentru NUMIC?Totul pe banda rulanta,de aceea unii doctori nu si fac probleme ca intarzie.
Marinela Avram4 ani în urmă
Cel mai bun, profesionist și amabil medic neurolog din Constanța!
Ano Nim5 ani în urmă
Cristian Corina6 ani în urmă
Un medic deosebit. Calma și empatica, vis-a-vis de problema pacientului. Diagnostic exact. Mulțumim!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației CMI Dr. Prutean Stella, Neurologie Constanta, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!