Nu raspund la telefoane, email-uri, spun sa trimiti aparatul in colet cu plata la destinatar iar cand ajunge il refuza. Nu recomand nimanui! Am achizitionat un aparat cu 2700 lei si a fost in service de 6-7 ori. iar garantia o prelungesc doar cat a stat in service adica 2 zile, dupa aceea il tin la ei 2 saptamani!
Csaba Jakab8 ani în urmă
Lili pop9 ani în urmă
Nu raspunsul prin sms este o solutie profesionala prin a rezolva problema ce priveste reglarea aparatelor auditive. Nu recomand firma romsound ca si profesionalitate ci doar dorinta de a vinde sper ca va veti face datoria de a-mi rezolva problema nu uitati ca exista si alte foruri la care ma pot adresa astept rezolvarea problemei
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Romsound, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!