Corectitudine, seriozitate, și un om cu suflet mare,care își iubește meseria, își dă interesul nu ca alți , îți explică si vorbește foarte calm. Merita mult mai mult de 5 stele. Asistenta la fel, calma ,primitoare și foarte atenta cu pacienta.
Alex D4 ani în urmă
Super multumiti de domnul doctor. Merita vizita la dansu. Ofer 4 stele pentru ca nu se respecta programarea. Sunt programate cate 4-5 persoane la aceeasi ora.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației CONSTANTINESCU MARIO, CABINET MEDICAL INDIVIDUAL, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!