Eu am ramas cu un gust amar dupa vizita la cabinetul particular al domnului doctor! Am fost intampinata de o doamna receptionera foarte ingamfata (parca m-am dus sa-i cer o favoare) si foarte nesuferita! Domnul doctor nu a stat sa discute cu mine despre problema mea,mi-a facut repede o ecografie ca sa-mi ia banii si cam atat! Am plecat de acolo cu 500 de lei mai putin si cu gandul ca trebuie sa-mi gasesc alt medic caruia sa-i pese de pacient!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DR. DAVID GIGEL, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!