La receptie - bataie de joc. Doamnele vin la serviciu cand au ele chef. Iar cand vin, nu au chef. Sunt vesnic iritate si raspund urat, mai ales persoanelor in varsta. La doctor - nu se respecta orele de programare. Iar la fizioterapie - personalul vesnic barfeste si se plange de salariu, poate te simti sa le dai ceva. Lipsa de profesionalism in executarea procedurilor de fizioterapie. La gimnastica recuperatorie nu iti zice nimeni ce sa faci. Ele sunt vesnic cu telefonul in mana si nu dau doi bani pe cum fac procedurile. Ba, mai mult, s-a intamplat sa imi greseasca total procedurile si sa mi le faca pe cele de la alt pacient. Este inadmisibil!
Ionel Neagu4 ani în urmă
Bună ziua, da nu se merită e o bătaie de joc profită de bătrâni ,ca sunt neajutorați, masaj trebuiau să îi facă 30 de minute și îi făceau doar 5 sau 10 minute ,cu alte cuvinte e o mare țeapă, cum e la noi în ROMĂNIA ,NU SE MERITĂ DAI O CĂRUȚĂ DE BANI SI NU SE FACE NIMIC,,NU VĂ RECOMANDĂM, IAR IN ULTIMA ZI NICI NU I-AU FACUT TRATAMENTUL, RUȘINE....
Mihaela Picus4 ani în urmă
Recomand, personal calificat!
Radu Vasiliu4 ani în urmă
Centru medical excelent.
Stefan moraru2 ani în urmă
Programările telefonice nu sunt inregistrate , merge pacientul degeaba , până acolo .
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Complex medical Venetia, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!