Este un medic bun , dar suni ffff mult pana raspunde cineva. Eu sun de o sapt si nu raspunde. Si nu e prea comunicativ medicul, dar stie meserie. Pt mine e cel mai bun ecografist, vede tot.
Alex Alexandra8 ani în urmă
Eu am sunat de 43 de ori intr-o zi, până a răspuns....
Constantina Birzescu8 ani în urmă
Este un medic bun, știe meserie. Aveți încredere
Cristina Soare9 ani în urmă
Doresc și eu un număr de telefon sa imi pot face programare, că am tot sunat de o săptămână si nu imi raspunde nimeni.
Constantin Sofian9 ani în urmă
Doar bani conteaza. Restul bunul Dumnezeu sa fereasca sa fiti bolnav.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Doctor Sivu Nicu, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!