N-am văzut niciun angajat cu mască; nici măcar când interacționează cu clienții; foarte grav; mai ales că e spațiu închis, fără geam și circulat/populat aproape continuu.
Popescu Ionela4 ani în urmă
Personal amabil si foarte răbdător.
Cristian Masala4 ani în urmă
Doamne ferește, ăștia nu sunt sănătoși...programează 20 de inși la aceeași oră la 9 dimineața. Nu se respecta nimic, stau de o ora să îmi fac radiografia in condiția in care eram primul la programare și tot baga alții pe lângă...duceți-va in alta parte va rog, aici nu aveți ce cauta
Ramona Elena4 ani în urmă
Aștepți o zi întreaga după o radiografie. Am dat o stea pt ca trebuia dată.
Andreea Toiu2 ani în urmă
Cum este posibil ca dupa ce te programezi pt o radiografie la coloana, te asiguri ca sunt fonduri suficiente pt a face aceasta radiografie, te invoiesti de la serviciu pt a ajunge,sa ti se spuna ca apari neprogramat??? De cata lipsa de profesionalism puteti da dovada??Nu recomand sub nici o forma!!
Iuliana Stan2 ani în urmă
Personal fara pic de respect. Am mers pentru radiografie la toata coloana .Intr-au și ieșeau fara jena și pacienții cate asteptau pe hol in fata usii se uitau la mine dezbrăcată. Cumparati o perdea pe zona aparatelor sau mutatile din fata usii. Nu e frumos sincer. Nu mai vin si nici nu va recomand.
Calina Layla-Valentina2 ani în urmă
Timpul de așteptare este enorm de mare, nu se respecta programările, oamenii sunt ținuți inauntru ca sardinele în condițiile de fata date de SARS COV 2
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației RX1 - Radiologia 1, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!