La clinica acolo la dr. Grec mi-a nenorocit copilu ,ia pus plomba peste carie, sa umflat copilul si am fost la el sa îi spun si ma scos din clinică afară, am făcut plângere la colegiu medicilor și am recuperat banii plătiți degeaba, copilul cu Autism a fost internat si rezolvat la luis turcanu, deci nu recomand, mare grijă!Sper sa se sesizeze cineva sa iti închidă cabinetul, si sa înveți să vorbești frumos!Cand pacientul se întoarce din cauza ta sa îl rezolvi si sa iti ceri scuze,nu sa te speli pe mâini!Ai noroc ca nu te-am dat în judecată sa iti cer si daune la cat o suferit copilul!pe care îl iubesc ca pe ochii din cap!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Clinica Stomatologică Sfânta Maria, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!