O echipa tanara formata din medici si asistenti care imbina noile tehnologii stomatologice cu profesionalismul personalului medical ce reprezinta garantia calitatii pentru pacienti la preturi accesibile. Recomand acest cabinet medical fara nici o ezitare celor care doresc calitate , seriozitate si durabilitate.Profesionalitatea acestui medic ma mentine ca pacient stabil de peste 13 ani...!!
CONSTRUCTION COSGRA7 ani în urmă
Luminita Vasile2 ani în urmă
Pot descrie in trei cuvinte: profesionalism, calitate si seriozitate👍.... recomand fara nicio ezitare. 😊
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DR PETCULESCU COSTIN-ALIN, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!