Acum 5 ani totul a fost in regula, nu am avut nicio problema. Anul trecut am revenit la doamna doctor si nu sunt deloc mulțumită, toate plombele puse anul trecut ori au căzut ori s-au fisurat, iar zona nu a fost curățată bine. Ca și persoana, doamna este de nota 10, însă ca si doctor nu mai recomand, din păcate.
Florin Badea2 ani în urmă
Oameni de nota 20, atât domnul doctor care s-a pensionat între timp, cât și soția acestuia, doamna doctor Aramă Marcela.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Aramă Adent - Cabinet doctor Aramă Marcela, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!