O experienta absolut geniala, din punctul de vedere al unei persoane cu o frica imensa de stomatologie. M-am prezentat la dânșii cu o durere atroce din cauza unui molar de minte, care a fost extras cu multa grija si aproape fara durere. Experienta a fost super, de la intrarea in cabinet, consult, extractie si pana la instructiunile de dupa. Multumesc personalului pentru toata rabdarea si profesionalismul de care au dat dovada. Recomand, cu caldura, acest cabinet!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Stomatologie Non Stop - Top Smile - Constanta, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!