Personalul foarte prietenos si serviciile foarte bune! Multumesc si recomand.
Slatineanu Marin4 ani în urmă
Profi! Recomand!
Fatu Claudiu4 ani în urmă
Personalul de exceptie, dar are nevoie de un ajutor, timpul de asteptare este indelungat. Daca reusiti sa se imparta sarcinile ar fi un timp mai scurt de asteptare(de aceea am dat 1 singura stea), acum am rectificat steluta deoarece baiatul care mi-a realizat radiografia este foarte cumsecade.
Iordache Ionut4 ani în urmă
Calitate buna la prețuri mici si cu un personal placut !
Georgiana Nicolau4 ani în urmă
Personal incompetent si arogant.
Loredanadorela Popescu2 ani în urmă
Personal foarte amabil si rabdator! 👍
Rodica Banci2 ani în urmă
Azi,am fost sa-mi fac o RX panoramica.Din pacate am avut o experienta neplăcută 😔.Domnisoara care mi a facut RX,nu avea ecuson,nu a luat toate masurile anticovid 19, cu simt de raspundere,atitudine superficială si obraznica la intrebarile mele,care erau normale si de bun simt,daca a dezinfectat suprafata ,daca a schimbat plasticul pe care eu trebuie sa l introduc in gura.Acum ca niciodata masurile de siguranta contra raspandirii virusului trebuiesc respectate cu strictete,facute in fata pacientului,cu o atitudine de respect, mai ales ca serviciu este pe bani,nu gratis.Nu a vrut sa spuna cum se numeste si ce profesie are,nici celelalte colege nu au remediat situatia,eu cerand o condica de reclamatii si sugestii ,pentru a scrie acolo ce m a nemultumit.Aceasta domnisoara trebuie sa inteleaga ca traieste din banii nostri cei care venim si facem radiografii ,ca trebuie sa fie respectuoasă si sa aiba atitudine civilizata fata de pacient,client .Rog condurerea societatii sa ia masurile care se impun...este pentru prima data cand plec de acolo nemultumita si cu suspiciuni vis a vis de siguranta sanatatii mele.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DENTAL X, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!