O doamnă foarte arogantă. Suni să întrebi prețul pentru o extracție, pentru că așa mi se pare normal, să știi prețul înainte de a ajunge la cabinet și să afli că ai de plată 400 lei, iar stimabila "doamnă" îți răspunde pe un ton de parcă i-ai spus că te duci pe gratis și îți spune: "domnișoară, așa ceva nu se spune". E secret de stat, mă scuzați! Să rămâneți sănătoasă cu prețurile alea confidențiale.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației CMI DR. CONDRUZ STELUŢA LUMINIŢA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!