CEL MAI BUN MEDIC STOMATOLOG DIN BACĂU!! PROFESIONALISM, CALITATE DAR NU IN ULTIMUL RÂND MULTĂ PASIUNE!!MERGEM TOATĂ FAMILIA CU MARE DRAG PENTRU CA ȘTIM CĂ ESTE ÎNȚELEGĂTOARE,NE TRATEAZĂ CU CALM ȘI TOT TIMPUL CU ZÂMBETUL PE BUZE!
Claudia Iancu2 ani în urmă
Mulțumesc pentru timpul acordat în a ma sfătui spre binele copilului!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cmi Herciu Andreea, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!