Cabinetul m-a lasat placut impresionat curatenia la ordinea zilei iar atmosfera generala m-a dat pe spate.In sala de asteptare nu mi-a placut gama de reviste si in general nu exista divertisment in sala. Dupa aceea am fost primit in cabinet unde mi-a fost recomandat cel mai bun tratament pentru cavitatea mea bucala.Dupa 6 luni am ramas uimit de rezultat obtinut avand in vedere ca am tot umblat pe la medici stomatologi dar nici unul nu a fost in stare sa-mi rezolve problema.Recomand cu incredere!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației C.M.I. DR. OLARIU CLAUDIA STOMATOLOGIE, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!