Personal amabil dar decizia a negocieri aparține sefului
Lamburel Marcel6 ani în urmă
Service la cel mai inalt nivel,am ajuns la ei cu o problema care nu mi-a fost rezolvata in mai multe service-uri MB din tara,de la ei am plecat cu masina in aceeasi zi rezolvata si cu un pret rezonabil la factura,bravo Aliat Auto,oameni de calitate.
Adrian Marin6 ani în urmă
scump.. perioada de așteptare pt orice intervenție este ridiculus de mare toată lumea înjură clienți nemulțumiți.. lipsa de responsabilitate.. se vede că e imatur administratorul
Adrian marin6 ani în urmă
un service misel...scump hot...si care incearca sa scoata de la client cat mai multi bani...nu isi asuma nici o vina..de fiecare data clienti nemultumiti..care se cearta ..neprofesionalism..sub nici o forma de recomandat...e aceasi atmosfera ca la un garaj de sub bloc...nidecum ceva de renumele firmei mercedes..dar..suntem in Romania..deci e posibil..pana cand ..vom vedea...e pacat ca se pateaza renumele firmei..pt calitatea serviciilor oferite si modul de abordare a clientilor...ar trebui putin umblat la comportament..strecurat putin personalul..si facut abuz de cei 7 ani de acasa care ar trebui sa faca pachet cu bunul simt
Laurentiu Marc7 ani în urmă
Foarte urât.Nu îşi merită faima,probabil nu au oameni competenți pentru firma care ia angajat.
Maria Filep2 ani în urmă
Super servicii, super angajati, super BANI!
Marian Bolba2 ani în urmă
Super service,am rezolvat o problema care nu a fost depistata in alte service-uri din zona pe bani mai multi ca la ei,sunt oamnei pregatiti pentru munca pe care o fac.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Aliat Exclusive, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!