Servicii bune,păcat de atitudinea față de clienți ...Aceasta lasă deseori de dorit...deși sunt și excepții!
Ionut Moldoveanu4 ani în urmă
Amabilitate,seriozitate si profesionalism am gasit de fiecare data.
Ionut cernea5 ani în urmă
Brokerul la care imi fac asigurarile la masini. Au venit mereu din prima oferta cu preturi mai bune decat am gasit eu la aceeasi asigurare. Felicitari pt un business si bunul simt gasit aici!
Dumitrel Sirbu6 ani în urmă
Personal profesionist și amabil.
MARIUS IAN2 ani în urmă
Civilizat,promt si transparent.Servicii de calitate.Felicitari!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației AXASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.R.L., ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!