Deși pare o " frizerie" de cartier , totuși vină aici de ani buni, caci fetele sunt profesioniste in ceea ce fac. Clar, ajungi aici doar cu programare, caci sunt cam aglomerate fetele cu munca. Curățenie si profesionalism, iar fetele foarte dragute,cam asa pot cataloga locul acesta. Revin de fiecare dată cu plăcere.
Calu7 ani în urmă
Personal excelent. Servicii de f buna calitate
Beracko Marian7 ani în urmă
Profesionalism desăvârșit!!!!
Andrei Marangoci7 ani în urmă
Personal ok cu experienta
Atilla Kürthi7 ani în urmă
Lars Pangler8 ani în urmă
(Tradus de Google) Cel mai bun coafor din Timișoara, bum
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DDC Beutyfasion, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!
(Original)
Bedste frisør i Timisoara ,bum