Până să ajung la această frizerie ,am fost refuzată de trei frizerite, să tundă un copil de 1 an jumate.Frizerița de aici a acceptat si îi mulțumesc foarte mult. Copilul a fost foarte cuminte spre mirarea ei!
Sebos daniel4 ani în urmă
O experinta bazata pe profesionalism. Niste doamne de incredere.
Daniel Manolache6 ani în urmă
Un salon acum, nu foarte cochet dar cu lucrători pasionați!
Lucian-Ionuț VINTILĂ2 ani în urmă
O locație mica și intimă, numai bună pentru a te feri de aglomerație pe această pandemie.
Ioan Maxim2 ani în urmă
Personal calificat de nota 10 din toate punctele de vedere !
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Frizerie, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!