Cea mai proastă tunsoare din viața mea. Pur și simplu m-am ales cu o gaură în cap din cauza că doamnă blondă cu ochelari nu a fost atentă și nu reglat bine mașina. Lipsa totală de profesionalism. Aveți mare grijă.
Talos Sebi6 ani în urmă
Daca esti barbat si vrei sa te tunzi in acest loc, nu recomand nici celui mai mare dusman. Doamne (sau cel putin cea care m-a tuns pe mn)de acolo nu au nicio treaba cu tunsul la barbati chiar daca i-am explicat cum, degeaba... mai bine ma tundeam singur in oglinda
Oana D6 ani în urmă
Nu recomand, dupa ce am făcut o asa numita programare si m-am plimbat o oră, aflu ca mai trebuie sa stau sa astept dupa inca 2 clienți fara programare, care apăruseră in intervalul in care eu așteptam.
Paul Codrut Buhu6 ani în urmă
Personalul e OK.
Razvan Ionutas7 ani în urmă
JALE! Mai bine va tundeti singuri.
Mihai Jitianu2 ani în urmă
Foarte de treaba, profesioniste doamnele, recomand!
Alexandru Moldovan2 ani în urmă
Tuns de slabă calitate pentru bărbați. Vrei să ieși cu o frizură normală și ieși tuns cu același număr. Ideea de tuns pierdut și tuns scurt pe lângă urechi și în spate le este nefamiliară. Din breton ce ajunge până sub nas ieși fără breton deși specifici să ia doar din vârfuri.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Coafor Frizerie Sigma - Queen Hair, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!