/Cluj/Coafor

House Of Beauty - Eroilor 21, Floresti

Str. Eroilor 21, Florești 407280, România

House Of Beauty - Eroilor 21, Floresti
Coafor
4.7
231 recenzii
8 comentarii
Indicații de orientare
PFPM+XM Florești, România
+40 751 543 795
facebook.com
Semnalează o problemă
Solicită ștergerea locaţiei
Revendică această locație
Share
Luni: 10–21
Marți: 10–21
Mirecuri: 10–21
Joi: 10–21
Vineri: 10–21
Sâmbătă: 8–19
Duminică: Închis
Scrie o recenzie
Izabela Pintecean
Izabela Pintecean4 ani în urmă
Am fost de 2 ori dar cu siguranță voi mai merge.M-am simțit super relaxata,și am fost mulțumită de rezultat.M-am tuns la Raveca .
Remus DAN (BizZu)
Remus DAN (BizZu)4 ani în urmă
Locație de nota 10. Echipă profesionistă Paul e cel mai bun frizer ;)
Adela Cacovean
Adela Cacovean4 ani în urmă
Personal foarte amabil și prietenos, m-am simțit foarte bine.
Paula Cristina Opriş
Paula Cristina Opriş4 ani în urmă
Nu inteleg de unde sunt atatea recenzii bune. Mai mult de 1 steluta nu merita. Din pacate prima experienta la acest salon a fost si ultima. M-am programat la Claudia un urma recenziilor bune dar din pacate m-a tuns groaznic, se vede foarte urat cand e intins, intr-o parte e tuns intr-un fel, in cealalta parte e diferit si a trebuit sa merg la un alt salon sa ma retuseze (sa repare ce a tuns ea). In plus salonul e foarte mic si inghesuit. Preturile sunt bune, dar si serviciile se pare ca sunt de banii dati.
Eu nu recomand acest salon!
Ana Sucala
Ana Sucala4 ani în urmă
După ce am așteptat o jumătate de ora după ora programări m-a tuns și foarte urât, dintr-un bob mediu (aveam par destul) m-a ciuntit într-un hal..... noroc ca ma trezesc dimineața singura.
Paula Szabo
Paula Szabo5 ani în urmă
Am fost astăzi pentru prima data la acest salon și am avut o experienta frumoasa. Personalul foarte primitor m-am simțit ca acasa deși eram acolo pentru prima data. Cat despre servicii recomand cu încredere, pe parte de vopsit în acest salon se fac minuni. Sunt foarte mulțumită o sa revin cu drag și cu încredere. Mulțumesc.
Darius Tz
Darius Tz2 ani în urmă
Este a 2a oara când ma tund aici
Prima data a fost ok
Dar acuma, frizerul nu a respectat cerințele mele, mai mult a făcut ce a vrut el și din păcate nu-mi place ce a făcut
Nu am nimic împotriva ca frizerul sa socializeze în timp ce își face meseria, dar prefer sa dea dovada de profesionalism și sa se axeze pe ceea ce am cerut și sa nu-si bata joc
Ratingul de o stea îl acord pentru aceasta experienta, dar o sa mai încerc o data și îmi voi modifica recenzia dacă se va schimba ceva!
YOUNES ALSAEID
YOUNES ALSAEID2 ani în urmă
Foarte bine, mai ales domnul Paul, un artist in toate sensurile cuvantului.Recomand cu drag,dar pretul este putin mare.Mi-a placut mult.
Locații recomandate