Auchan este recunoscut pentru calitate si pret multe sunt produsele si diferite sortimente de produse pe care nu le gasesti ori unde , de la tecnologie la lucruri pentru casa la alimente fructe legume ori ce ai nevoie este foarte probabil sa gasesti aici, au fost primi din Oradea cu instalarea caselor rapide si asta este un mare plus produsele sunt proaspete si de calitate nimic de spus doar 4 stele din cauza personalului care din pacate pare a fi incet la munca nu toti, o parte din ei prefera sa stea la povesti si la partea de caserie analizeaza fiecare produs in parte inainte de al scana cea ce fiind coada la casa nu este prea ok dar in rest e ok parcare mare dar si multe masini prezende deci gasirea unui loc de parcare poate sa fie dificil in rest este ok, recomand , pentru alte recenzi sincere puteti apasa pe butonul de follow si daca sunteti deacord apasati si pe like 😉 o zi frumoasa in continuare va doresc
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Aushopping Oradea, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!