Singurul loc din oraș unde gaesti paine cu mastery, recomandat pt paladini și roaceri. PS: aparatul de cafea e buguit, are 70% de reușită.
Melania Margin5 ani în urmă
Paine si produse de panificatie pe gustul meu.
EDUARD HUDULA2 ani în urmă
Au câteva produse de panificație foarte bune, de calitate. Pentru vechimea deținută pe piata salajeana si produsele gustoase fabricate va adresez FELICITARI !!!!
Marcusionut35gmail.com Ionut2 ani în urmă
Pentru comenzi de toate felurile se găsește. Bun
Cristiana Seres2 ani în urmă
Produse de calitate, gustoase si proaspete! In plus, in momentul cand am apelat la dumnealor pentru o comanda mai mare, totul de la conversatie telefonica - distributie - calitate produse - a fost impecabil.
Maria Maria2 ani în urmă
Servicii de calitate și produsele... îmi amintesc de coptăturile bunicii după o zi la fân.
Dan Zaharie2 ani în urmă
Cornulete foarte bune, cel mai bun cozonac cu cocos!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Sandana, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!