Am luat astăzi o pîine feliata de la dv, la care nu am putut sa o mănînc ptr ,că era prea veche . Va rog sa serviți clienți cu pîine proaspătă nu cu pîine veche.
Amnar Radu2 ani în urmă
Comanzi si platesti de ex. 10 pîini , si acasă constați că sunt 9.
Cristiana Raducu2 ani în urmă
Servire rapida ,dar nu tot timpul
Marius covic2 ani în urmă
Cea mai buna Paine pe vatra.
Giulia Popescu2 ani în urmă
Cea mai buna paine care am mancat-o !
Florentin Balan3 ani în urmă
Cea mai buna pâine din oras
Cristian Rosulescu2 ani în urmă
Produse bune, dar personalul angajat nu furnizează informații despre toate produsele cu cost, desigur apar pe bonul fiscal, dar informativ nu sunt primite toate și pe bon mai apar unele erori privind produsele. Ex. Cumperi chec și se bate pe bon cozonac! Cred ca se poate rezolva, dacă se vrea! Checul foarte bun la expunere, dar creează scaune. Asta am găsit eu. Cred ca o să mai trec.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Brutarie Prodbal, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!