Cofetărie cu produse foarte bune si care aduce multe surprize pentru toti clientii. Dacă ar avea un spațiu un pic mai mare la vinzare ar fi si mai bine.
Mika Ella2 ani în urmă
Fara doar și poate cei mai buni!!!Nici in București nu găsești pe cineva la fel de buni ca ei!!!
Florentina Tanse2 ani în urmă
Cele mai bune prajituri pe care le puteti gasi in magazin fara a da comanda . Prajiturile sunt potrivit de dulci comparativ cu alte cofetarii din oras unde zaharul se simte din plin . Revin mereu cu drag si nu stiu ce sa comand , iar patroana imi zambeste si imi spune ca am timp sa le incerc pe toate si imi ofera detalii despre continut.
Ana Danacica3 ani în urmă
Este o cofetarie buna, dar se poate si mai bine, multe prajituri sunt cam la fel dupa gust
Florin Andrei Duban3 ani în urmă
Excepțional, eram în criză de timp , iar doamnele de acolo ma-u ajutat în sensul că în 10 minute mi-au făcut un tort ! Va mulțumesc!!!
Daniel Eusebio Dobre2 ani în urmă
Cele mai bune alune proaspăt prajite
Georgescu Cristian-Mihai2 ani în urmă
Dacă ar fi și angajatele mai drăguțe și mai receptive ...
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cofetaria Argo, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!