Dezastru, pe lângă că igiena lasă de dorit se mai vand și produse alterate. Ultima dată când am cumpărat (ieri) am avut probleme mari (dupa ce am mâncat un,, colțunaș cu șuncă "), adică diaree, greață, intoxicatie și vomă o noapte întreagă. Nu recomand, decat sa te îmbolnăvești mai bine rămâi flamand!
Marian Mardar6 ani în urmă
Superbă locație!
Sergiu Luncanu6 ani în urmă
Sorin Toma2 ani în urmă
doamnele de la preparare nu poarta masca, doar vanzatoarea. e frumos asa?
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Gigi, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!