Am fost la Cuptorul Ramonei şi am luat o gogosică dar nu era deloc proaspată şi era tare, nu era măncabilă. I-am arăt doamnei şi nici nu mi-a dat bani inapoi. Experienţă rea pentru mine.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cuptorul Ramonei, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!