Timpul de așteptare este prea mare. Totul se întâmplă la viteza minima. Nu e normal sa aștepți o ora pentru a semna o hârtie. Personalul este foarte amabil doar ca timpii de așteptare este prea mare
Maria G3 ani în urmă
Banca CEC ,sucursala deal din Pașcani . Mama ,clienta veche de 40 ani când cec nu era banca, tratată ca o criminala de o casiera invidioasa. Era suficient sa vadă întrarile in cont din ultimii ani . Cred ca funționarii din când in când ar trebuii schimbați . Intr-o banca serioasă clientul are dreptate ,mai ales când iti aduce bani. Un casier care trebuie sa încaseze bani nu are dreptul sa iti ceara justificare pentru bani care ii depui, exista ANAF pentru asta. (Era o suma mică ) Un client pierdut ,cu cont in lei și euro .
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației CEC Agentia Pascani, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!