0 lei de retras la ambele bancomate. In plus bancomatele lor nu iti spun care e problema, trebuie sa ghicești ca nu au bani. O problema general a BT.
IONUT M2 ani în urmă
Am asteptat 30 de minute la coada pentru a discuta cu o persona de la birouri timp in care in fata mea a intrat o doamna. Cand am intrebat de ce nu se respecta coada doamnele de birouri au mentionat pe un ton foarte arogant ca doamna este PERSOANA JURIDICA, deci sa inteleg ca persoanele fizice nu au nici un drept. Este o lipsa de respect pentru clientii bancii....ma asteptam la altceva din partea celei mai mari banci din Romania.......( Angajamentul nostru este de a-ți oferi suportul necesar într-un mod prietenos și orientat spre soluția pe care o identificăm.)
Gabriel Iliescu2 ani în urmă
Răspunsuri fără conținut. Pleci din sediu fără sa fii ajutat,lamurit
Zubeide Muharem4 ani în urmă
Mi s-au luat bani de pe card, am fost în această sucursala si nu am fost lămurită. Am depus refuzuri de plata, am depus pentru un nou card. Am stat 40 min in agentie si nici in ziua de azi nu s-a r3zolvat problema. Nu mi s-a eliberat un nou card ( încasez si salariul si alocațiile pe acest cont). Nu stiu cand voi intra in posesia banilor luati fraudulos de pe card, nu stiu cine plătește dobânda pt acesti bani. Mi s-a spus sa fac plângere la IPJ, am facut. Incerc sa iau legatura telefonic si nr de pe internet este gresit. On sucursala nimeni nu știe nimic, orice întrebi habar nu au. Oare fac voluntariat? De ce oare BT nu poate gestiona situația?
Altan Ghengiomer4 ani în urmă
se misca foarte greu, nervi de otel
Verdeș Robert5 ani în urmă
Fetele de la front desk foarte amabile. Omul sfințește locul! Dati-le o primă ca merită! Multumesc
Georgiana Măceșanu2 ani în urmă
Aveti un aparat de depunere numerar de toata jena, din 10 bancnote DACA accepta una. Pentru niste depuneri mori cu zile... Ar fii frumos macar sa-l curatati sau ceva ca sa accepte bacnotele mai usor, daca nu-l schimbati.
Bostina Dragos2 ani în urmă
Trebuie să introduci bacnotă cu bacnotă în automat, primitivism. Mai și refuză una din cinci.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Banca Transilvania, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!