Ați fost ok. Până nu ați mai fost. Pe programul afișat scrie 16:45. Pe hărți scrie 16:45. La 16:30 dumneavoastră aveți ușa închisă. Fug repede peste drum la Brotăcei. Numai ce apucase doamna să închidă ușa. In timpul ăsta îmi rezolvam de 10 ori treaba pe care o aveam la dumneavoastră. Și nu doar o dată mi se întâmplă asta, numai că astăzi era ceva urgent. În curând vă zic adio și dumneavoastră și raman cu Revolut care măcar nu mă face să pierd ore pentru 10 minute.
Pavel Viorel2 ani în urmă
Foarte bine m-am descurcat de minune
Georgeta Ciobanu2 ani în urmă
De toata jena stai 30 min sa achiti o fact in fata robotelului si ceri ajutor si nimeni nu te ajuta
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației BRD, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!