Bună seara.Mi a plăcut fff mult ca să comunic în privința unui loc de muncă dar la Eurolta mi sa spus că nu angajează oamenii cu experiență.Am cerut ca muncitor necalificat.Şi să ne învețe dînşii şi am primit un răspuns că numai angajează muncitorii fără experiență.Probabil că nu au răbdare cu muncitori cei noi ca să i învețe asta este.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației EUROLTA S.R.L., ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!