Respect pentru meserie, pentru onoare, pentru cinste, pentru atitudine! Nu m ati convins doamna Sarkis Ionica! V am clasat ca om, v am citit sufletul! Intunecat! V ati comportat extrem de urat, nedemn pozitiei dvs. , m ati trimis afara din birou pentru 10 minute, pentru a inchide o licitatie in favoarea altei persoane. Desi persoana nu era prezenta, ati adjudecat in favoarea dumnealui, am fost punctual, am respectat procedura. Si eu din mult respect am acceptat s astept afara in fata biroului. V am facut jocul din prea mult caracter. Sunt mahnit ca trebuie sa va acord o stea, altfel nu pot posta. Nu recomand ! Evitati!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Sarkis Ionica, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!