super baieti, am gasit o usa de golf 5 exact codul de culoare de care avem nevoie. am mai luat si o broasca pt haion care avea un mic defect iar baietii au inlocuit-o cu una aproape noua fara sa fie nevoie de explicatii. bravo baieti
Gicus Tacutu2 ani în urmă
Servire ireproșabilă mecanici foarte buni patronul un om deosebit Multumesc mult
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dezmembrari Auto Polar, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!