Dupa mai bine de 4 luni de cand a spus ca depune cererea de urbanism, inca nu am primit. Nu comunică mai deloc, l-am sunat eu lunar sa il intreb ce se intampla. Mi-a dat numarul cererii pe care a depus-o si am mers cu acel numar la primarie sa intreb, cei de acolo mi-au spus ca e incomplet si ca aceasta cerere se soluționează in maxim 10 zile. Nu recomand, e un amator.
Arley Browning4 ani în urmă
Silviu Capucean6 ani în urmă
Marina Butiu2 ani în urmă
Eu astept de 2 ani dosarul ... e un incompetent in domeniu.. nici macar nu a depus dosarul la primarie si l am si platit. O sa ma duc in instanta
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației ARHISILV, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!