Profesioniști, fac treaba foarte buna! Cauta solutii, respectă clienții si sunt foarte implicați în rezolvarea problemelor dumneavoastra! Ii recomand cu căldură!
Gabriel Mihai5 ani în urmă
101% Profesionist
Teodora Stanica6 ani în urmă
Frumos, elegant si isi trateaza clientii cu respect.
Catinca Goicea6 ani în urmă
Cel mai bun birou de arhitectura
Stefan6 ani în urmă
de la mahala la palat cu Bonciu Georgel. Recomand!!!!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației BONCIU GEORGEL, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!